Ortak Operasyon Odası: Siyonist Saldırganlığa Karşı Filistin Ordusuyuz

0 40
image_pdf

Filistinli direniş gruplarının askeri kanatlarından oluşan “Ortak Operasyon Odası” Kudüs ve Batı Şeria’da tırmanan Siyonist saldırganlığa karşı silahlı direnişin daha da yükseltilmesine dair bir açıklama yayınladı.

Ortak Operasyon Odası” Açıklaması:

“Ey dünyanın hür halkı!” diyerek halkı selamlayan birlik, “Siyonist düşmanın halkımıza ve kutsal mekanlarımıza karşı işlediği suçları, Mescid-i Aksa ve diğer kutsal mekanlarımıza yönelik saygısızlık ve saldırılarına karşı Şuafat ve halkımızın kahramanları her yerde.

İşgal altındaki Batı Şeria ve Kudüs’de Siyonist düşmana karşı kararlı ve kahramanca sürdürülen silahlı direniş, işgalci Siyonist varlığın asker ve yerleşimcilerine yönelik cesurca operasyonlarınız Siyonist düşmanın korku ve dehşet hissini büyütüyor.

Siyonist saldırganlığa cevap vermeye devam edeceğiz. Ulusların gurur duyduğu ve nesiller boyu söylenecek destan gününe hazırlanıyoruz. Kudüs‘ün ve Filistin’in ordusuyuz. Silahlarımız meşrudur. Ellerimiz tetikte. kılıçları, hançerleri ve bıçakları bileyin.

Her gün vatanın dört bir yanında ayaklanan ve kanlarıyla kurtuluş ve geri dönüş yolunu çizen halkımızın kahraman şehitlerine selam olsun. Siyonist parmaklıklar arasında direnen özgür tutsaklara, Filistin’de 48 yıldır işgal altında olan ve sürgünde bulunan halkımıza selam olsun.”
image_pdf
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.