1 MAYIS’TA TAKSİM’E – ÜCRETLİ KÖLELİK DÜZENİNİ YIKACAĞIZ

0 698
image_pdf

EMPERYALİZME,OLİGARŞİYE VE FAŞİZME KARŞI 1 MAYIS’TA TAKSİM’E

Ülkemizin İçinden Geçtiği Günler Ekolojik Yıkım,İşsizlik,Yoksulluk Savaş,İşgal Ve Yozlaşmadır. Bütün Bunlara Karşı İşçinin Ve Emekçinin Bayramı 1 Mayıs’ta, 1 Mayıs Alanı Taksim’dir. emperyalizmin ülkemizdeki  Faşist-Irkçı İttifakı oligarşik dikta zulüm çarkını insafsızca döndürüyor ve  ücretli kölelik düzenini sürdürüyor.

Oligarşik Dikta’nın Faşist-Irkçı partileri 1 Mayıs öncesi aldıkları erken seçim kararı ile  aslında BOP’nin Suriye üzerinde finalinin gerçekleşeceği  “Büyük Ortadoğu  Savaşına hazırlanıyorlar Çünkü Amerikan emperyalizmi Büyük Ortadoğu Projesini Savaşsız asla mümkün kılamaz. işçi ve emekçi halkımız kendilerinin olmayan gerici ve işgalci bir savaşa sürüklenmektedir.

Seçim sonrası her kim kazanırsa kazansın ister AKP-MHP ister İYİ-CHP fark etmez, İşçi ve Emekçi halkımız, asla kendinin olmayan emperyalist güçlerin ve onların ülkemiz içindeki hainlerinin çıkar savaşı olan ve ilk adımı Afrin’le atılan ve seçim sonrası Suriye’ye yönelecek olan ve oradan’da Akdeniz Hattının tümünü Kan deryasına çevirecek olan emperyalist savaşa karşı, işçi ve emekçi halkımız, devrimci,demokratik güçler meşru, militan ve radikal temelde bu büyük oyunu bozacak, İşçi ve emekçi halkımızın lehine çevirecek temelde rotasını belirlemelidir.

İşçi ve emekçi halkımız dikkatli ve uyanık davranmalıdır. Faşist-Irkçı Oligarşik İttifaka karşı İçlerindeki sendika patronlarına sınıf ve halk düşmanlarına fırsat vermemelidir. geleceği kuracak olan özgücüne ve iradesine güvenmelidir.Ücretli kölelik düzeni yıkılabilir. Bağımsız, Demokratik ve Sosyalist Bir Türkiye Kurulabilir. Bunun İçin Ne Faşist-ırkçı İttifaka Nede yeni Oluşturulan Milliyetçi-Kafatasçı Meral-Kılıçtaroglu’na muhtaç değiliz. kaybedeceğimiz hiçbir şey yok,  ihtiyacımız Olan Tek Şey Silkinip ayağa kalma iradesini ve cesaretini kuşanmaktır.

1 MAYIS’TA TAKSİM’E

ÜCRETLİ KÖLELİK DÜZENİNİ YIKACAGIZ

1 MAYIS’TA TAKSİM’E

image_pdf
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.