HBDH: İZMİR’DE PALET FABRİKASINI YAKTIK KÜL OLDU

0 252
image_pdf
HBDH: BİRLEŞİK MÜCADELEMİZLE SARAYLARINIZDA KÜL OLACAK

26 Temmuz 2019 günü İzmir’ in Bornova ilçesi Pınarbaşı mevkinde sabah saatlerinde palet fabrikasında başlayan yangın, kısa süre içerisinde fabrikanın üretim ve depolama alanlarını sararak tüm yerleşkeyi kullanılamaz hale getirmişti. Alevlerin kapladığı alan itfaiyenin saatler süren müdahalesine rağmen söndürülememiş, çevre de ki bazı fabrikalar tahliye edilmişti.

  • HBDH AÇIKLAMASI

26 Temmuz 2019 günü İzmir Bornova Pınarbaşı bölgesinde bulunan Palet üretim ve depolama tesisi tarafımızca ateşe verilerek imha edilmiştir. Saatlerce süren söndürme müdahaleleri sonuç vermemiş, fabrika kül olmuştur.

Hedeflediğimiz fabrika, AKP – MHP faşist bloku destekçisi, sömürüden ve sömürgecilikten nemalanan sermaye sınıfına ait bir şahsa aittir. Yıllardır faşist düzene yaslanarak oluşturduğu 10 Milyon TL değerinde ki fabrikası bir kaç saat içinde tarafımızca kül edilmiştir. Hiç süphe duymasınlar ki, yaslandıkları katliamcı iktidarları da halkların birleşik mücadelesi sonucu kül olacaktır.

Bu eylemimizi; AKP-IŞİD ortaklığı ile organize edilen Suruç Katliamında ölümsüzleşenlere atfediyoruz. Deniz Gezmiş’ün üzerinde sembolleşen yeşil parkaya parası yetmediği için, sadece fotoğraf çektirerek paylaşan, 19 yaşında ki Ali Can Vural’ın “devrimci ruhu” bu topraklarda hesap sormaya devam edecek.

Deniz Gezmişlerin, Mahir Çayanların, İbrahim Kaypakkayaların, Mazlum Doğanların, 14 Temmuz Direnişçilerinin, Kemal Pirlerin ‘selamını’ getirmeye devam ediyoruz.

IŞİD çetelerini Rojava’da yok eden birleşik mücadelemiz, onun en büyük savaş ve katliam ortağı AKP’yi de, sömürü düzenini de, sarayını da kül edecektir.

26 TEMMUZ 2019

HBDH – HALKLARIN BİRLEŞİK DEVRİM HAREKETİ 

 HBDH

image_pdf
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.