Uyuşturucu Şebekesi Narkotim Polisine Bağcılar’da Silahlı Saldırı

0 227
image_pdf

Emekçi mahallelerinde uyuşturucu, fuhuş ve çeteleşmenin önünü açan emekçi halkın çocuklarını her türlü yozlaştıran ve düşkünleştiren “Uyuşturucu şebekesi Narkotim polislerine” yönelik İstanbul/Bağcılar’da silahlı saldırı gerçekleştirildi. Saldırıda bir polis öldü, bir polis yaralandı.

Olay Bağcılar Yüzyıl Mahallesi 2136 sokakta saat 14.00 sıralarında meydana geldi. “Uyuşturucu şebekesi Narkotik polisi” ile şüpheliler arasında yaşanan kovalaca sırasında şüpheliler polise ateş açtı. Silahlı saldırı sonucu bir polis öldü diğer polis ise kolundan hafif şekilde yaralandı.

Özellikle sol, alevi, demokratik ve devrimci potansiyeli yüksek olan semtlerde uyuşturucu, fuhuş ve her türlü gayri-meşru faliyeti örgütleyen “uyuşturucu şebekesinin Narkotim polisleri ve diğer kolluk kuvvetleridir.” Üstelik olayla ilgisi olduğu idda edilen şüphelilere karakolda işkence yapıp fotoğraflarını servis eden hukuk tanımaz gayri-meşru bir devlet ile karşı karşıyayız. Olay sonrası asıl üzerinde durulması gereken husus budur.

image_pdf
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.