İşkence, tecavüz ve cinayet teşebbüsüne maruz kaldığı için nefsi müdafaada bulunarak evli olduğu erkeği öldüren Melek İpek tutuklandı

0 36
image_pdf

İşkence, tecavüz ve cinayet teşebbüsüne maruz kaldığı için nefsi müdafaada bulunarak evli olduğu erkeği öldüren Melek İpek tutuklandı

Nöbetçi hakim tarafından tutuklanan Melek İpek, Ramazan İpek’in kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu ve işkence ettiğini anlatarak kendisini korumak için eline silah aldığını ifade etti.

Ramazan İpek’in kendisine tecavüz ettiğini ve fiziksel darp ile işkence uyguladığını belirten Melek İpek, çocuklarına da şiddet uygulayan ve ölümle tehdit eden Ramazan İpek’in kendisini öldürmeye çalışırken odada bıraktığı silahla kendisini savunmaya çalıştığını belirtirken “Elimden silahı almaya çalışırken silah patladı. Tek el ateş aldı. Nasıl patladığını bilmiyorum” dedi.

Ne olmuştu?

Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde Ramazan İpek, evli olduğu Melek İpek’in ellerini kelepçeleyerek sabaha kadar işkenceye maruz bırakmıştı. Melek İpek, işkencenin ardından sabah saatlerinde kendisini ve 2 çocuğunu öldürmekle tehdit eden Ramazan İpek’i pompalı tüfekle ölürmüştü.
Melek İpek’in 112’yi arayarak durumu bildirmesinin ardından olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri gelmiş, sağlık ekipleri, İpek’i çıplak halde işkence edilmiş ve kelepçeli bulmuştu.

Ambulansta müdahale edildikten sonra İpek, tedavi altına alınmadan gözaltına alınmıştı.

Olayla ilgili soruşturma devam ederken, Ramazan İpek’in cenazesinin otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna götürülmüştü.

image_pdf
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.