Milislerimiz Adana’da İşkenceci Emir Keleş’i Cezalandırdı

0 100
image_pdf

Halkların Birleşik Devrim Hareketi HBDH Kemal Pir milisleri, “Emir Keleş, Adana zindanında görevli işkencecilerden biridir. İstanbul/Silivri’de tatil yaptığı saptanan bu işkenceci faşist, Kemal Pir Milisleri tarafından cezalandırıldı.” dedi.

  • AÇIKLAMADA:

“Devrimin kolektif hafızası asla unutmaz. Devrimcilere ve emekçi halklarımıza karşı suç işleyenler asla affedilmez!

Bütün işkencecilerin, cellatların, yoz, çürümüş işbirlikçilerin, faşistlerin, bütün halk düşmanlarının peşindeyiz, ensesindeyiz!

İşçi ve emekçilerin, halklarımızın yiğit evlatlarını zindanlara dolduran, onlara türlü baskı ve işkencelerle zulmeden tüm “devlet görevlileri” bilsin ki, gözümüz üzerinizde.

14 Temmuz direnişinin önderlerinden “Laz Kemal’in selamı” sizi her an bulabilir. Tıpkı faşist Emir Keleş’i bulduğu gibi!

Emir Keleş, Adana zindanında görevli işkencecilerden biridir. Birimlerimiz onu uzun süredir takip etmekteydi. İstanbul/Silivri’de tatil yaptığı saptanan bu işkenceci faşist, 11 Temmuz günü HBDH Kemal Pir Milisleri tarafından cezalandırıldı. Milislerimiz, “Laz Kemal’in selamı var” diyerek işkenceci Emir Keleş’i cezalandırdı. Ağır yaralanan faşist zindancı, hastaneye kaldırıldı.

Bir kez daha ilan ediyoruz. Ölümsüzlerimizin feda ruhuyla kuşandık. Bu zulüm düzenini yıkana kadar durmayacağız. İşkenceci cellatlar, “Laz Kemal’in selamını” korkuyla bekleyin! Ne tatil beldelerinizde huzur bırakacağız, ne işkencecilerin peşini bırakacağız. Devrimin adaletine hesap vereceksiniz!

Şan Olsun 14 Temmuz Büyük Ölüm Orucu Direnişçilerine!

Laz Kemal’in Selamı Her Yerde!

Faşizmi Yıkacağız, Özgürlüğü Kazanacağız!”

image_pdf
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.