ELİT DİKTA PATRONLARINDAN “LİBERAL FİGÜRAN İMAMOĞLU’NA KUTLAMA

0 319
image_pdf

 

OLİGARŞİK DİKTA DERNEĞİ TÜSİAD’DAN “YENİ LİBERAL FİGÜRANI İMAMOĞLU’NA KUTLAMA

12 Eylül öncesi Kenan Evren’e darbenin yapılması için mektup yazan Vehbi Koç Mektupta ” yakalanan anarşistlerin ve suçluların mahkemeleri uzatılmamalı, cezaları süratle verilmeli, polis teşkilatını teçhiz edecek ve kuvvetlendirecek imkanlar genişletilmeli, gerekli kanunlar hemen çıkarılmalı ifadeleri yer alıyordu.”

  • İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu’nu kutluyoruz

TÜSİAD’IN AÇIKLAMASI

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi sonucu ülkemize hayırlı olsun. Önemli bir demokrasi sınavı geride bırakıldı; adayları tebrik ediyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Sayın Ekrem İmamoğlu’nu kutluyoruz.

Tarihsel ve kültürel mirasının yanı sıra ekonomik ve sosyal birikimi ile Türkiye’nin en büyük kenti İstanbul’un başarısı Türkiye’nin başarısıdır. Türkiye ekonomisinin üçte birini temsil eden İstanbul’un yönetimi ve kalkınma öncelikleri için devlet, özel sektör, sivil toplum, akademi ve tüm diğer paydaşların uyum ve işbirliği içinde çalışmasını temenni ediyoruz. Bu işbirliği ve uyumun ülkemizin kalkınması için çok önemli olduğunu düşünüyoruz.

Seçim döneminde sık sık gündeme geldiği üzere, saydam, yenilikçi ve demokratik bir belediye yönetiminin ülkemizin sürdürülebilir kalkınma hedeflerine çok değerli katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Yeni dönemde iş dünyası da üzerine düşen sorumluluğu yerine getirecektir.

image_pdf
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.