Adana’da Bombalı Eylem, HBDH Fırat Yıldırım Milisleri

0 74
image_pdf

Halkların Birleşik Devrim Hareketi HBDH Fırat Yıldırım milisleri Adana’da fuhuş ve uyuşturucu ticareti yapan Orhan Çakır’ın işlettiği çay ocağına, 7 Temmuz günü gece 01:00 civarında bombalı eylem gerçekleştirdiğini duyurdu.


  • AÇIKLAMADA:

“Milislerimiz 14 Temmuz Ölüm Orucu Direnişi’ni selamlamak için düşmanı vurmaya devam ediyor.

HBDH Fırat Yıldırım Milisleri Adana’nın Barbaros Mahallesi’nde düşmanın yerel bir unsuruna eylem düzenledi. Ajan faaliyeti yürüten, uyuşturucu ticareti yapan, fuhuş yaptıran Orhan Çakır’ın işlettiği çay ocağına, 7 Temmuz günü gece 01:00 civarında bombalı eylem düzenledik. Eylemimiz tamamen uyarı amaçlıdır. Halk düşmanı faaliyet yürütenler, bunlar size son uyarımızdır. Düşmanın aşağılık saldırılarına alet olmayın! Ajanlık yapıp, halkımızın başta genç evlatlarını kirli ağlarına düşürmeye çalışanlar birleşik devrim hareketinin hedefleri olmaya devam edecektir.

Büyük uyuşturucu satıcınız olan AKP-MHP faşizminden yerel unsurlarınıza kadar her yerde hesap sormaya devam edeceğiz. Buradan kazandığınız kirli paralar sizin nasıl bir çöküş içerisinde olduğunuzun göstergesidir. Bu çöküşünüzü birleşik devrimimiz tamamen yıkacak ve bütün halkları özgür kılacak.

Halkımıza çağrımızdır; bu halk düşmanlarına selam vermeyin, çayını içmeyin, onların tuzaklarına düşmeyin. Gençler, birleşik devrim hareketi saflarında örgütlenin, faşizmden hesap sorun!

14 Temmuz Ölüm Orucu eyleminin fedai ruhunu kuşanan milislerimiz, halkımızı zehirleyen işbirlikçi ve ajanlara hakettikleri cezayı vermeye devam edecektir.

İleri…Daha İleri…”

image_pdf
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.